Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Odstąpienie od Umowy

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY SPRZEDAŻY

 

UWAGA! PROSIMY NIE ODSYŁAĆ PACZEK POBRANIOWYCH!

 

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość


Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  1. pisemnie na adres: P.H.U. "TOMEX" TOMASZ ŁAWRYNOWICZ, ul. Kętrzyńska 43, 11-200 Bartoszyce
  2. w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: to.mex1@wp.pl;

 

Mile widziany jest wcześniejszy kontakt z działem zajmującym się odstąpieniami od umowy

Tel. +48 533 138 650

 


Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Jeżeli otrzymali Państwo produkt, prosimy o odesłanie lub przekazanie jej na adres: ul. Kętrzyńska 43, 11-200 Bartoszyce, niezwłocznie, a w każdym razie nie
później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

 

Wzór formularza odstąpienia od umowy

 

👉 Formularz odstąpienia PDF 👈 do pobrania.

 

Opracowany na podstawie załącznika numer 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta )Dz.U. z 2014 r. poz. 827 ze zm.)

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl