Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Bezpieczne zakupy

✔️  Różne formy płatności

✔️  Szybki zwrot pieniędzy

✔️  Szyfrowane dane i transakcje

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Akcesoria do robotów koszących

Duży zestaw instalacyjny (przewód sygnałowy/szpilki mocujące) do robotów koszących Cub Cadet Duży zestaw instalacyjny (przewód sygnałowy/szpilki mocujące) do robotów koszących Cub Cadet
Producent: Cub Cadet
Cena: 879,00 zł (netto: 714,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Mały zestaw instalacyjny (przewód sygnałowy/szpilki mocujące) do robotów koszących Cub Cadet Mały zestaw instalacyjny (przewód sygnałowy/szpilki mocujące) do robotów koszących Cub Cadet
Producent: Cub Cadet
Cena: 409,00 zł (netto: 332,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Nóż Robolinho 500 E/i + 700 E Gen Iii 442250 AL-KO Nóż Robolinho 500 E/i + 700 E Gen Iii 442250 AL-KO
Producent: AL-KO
Cena: 99,00 zł (netto: 80,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Nóż z dyskiem do Robolinho 1200 i 2000  AL-KO Nóż z dyskiem do Robolinho 1200 i 2000 AL-KO
Producent: AL-KO
Cena: 179,00 zł (netto: 145,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Nóż z dyskiem do robota koszącego Robolinho 700/1150 AL-KO Nóż z dyskiem do robota koszącego Robolinho 700/1150 AL-KO
Producent: AL-KO
Cena: 179,00 zł (netto: 145,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Przewód sygnałowy 150 m do Robolinho AL-KO Przewód sygnałowy 150 m do Robolinho AL-KO
Producent: AL-KO
Cena: 299,00 zł (netto: 243,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
RoboZone z zasilaniem akumulatorowym do robotów koszących Cub Cadet RoboZone z zasilaniem akumulatorowym do robotów koszących Cub Cadet
Producent: Cub Cadet
Cena: 639,00 zł (netto: 519,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
RoboZone z zasilaniem przewodowym do robotów koszących Cub Cadet RoboZone z zasilaniem przewodowym do robotów koszących Cub Cadet
Producent: Cub Cadet
Cena: 469,00 zł (netto: 381,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Szpilki 90 szt. - do montażu Robolinho AL-KO Szpilki 90 szt. - do montażu Robolinho AL-KO
Producent: AL-KO
Cena: 59,00 zł (netto: 47,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wzmocniony drut graniczny na rolce (250 m) do Robolinho AL-KO Wzmocniony drut graniczny na rolce (250 m) do Robolinho AL-KO
Producent: AL-KO
Cena: 799,00 zł (netto: 649,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

W pełni automatyczne koszenie trawy - nawet do 2000 m2

 

Twoje korzyści
 

Ułatwiona pielęgnacja trawnika

Dzięki regularnemu koszeniu trawnik zawsze pozostaje w optymalnym stanie. Technologia podwójnych noży zapewnia naturalne nawożenie, dzięki któremu ścinki trawy są drobno siekane i bezpośrednio wdmuchiwane w trawnik. Oznacza to, że nie trzeba utylizować żadnych zielonych odpadów.

 

Łatwa instalacja

Ustaw i zamocuj stację bazową, ułóż przewód graniczny wokół obszaru koszenia i zabezpiecz go szpilkami. W ten sposób przewód graniczny niezawodnie zabezpiecza granice obszaru roboczego. Ustaw czas koszenia i gotowe. Przewód graniczny i szpilki są w zestawie.

 

Niezależna praca

Przejrzysty panel sterowania sprawia, że programowanie Robolinho® jest dziecinnie proste. Możesz również sterować Robolinho® za pomocą aplikacji AL-KO inTouch. Po prostu wprowadź godziny, w których robot koszący ma pracować bezpośrednio w robocie lub w aplikacji i gotowe. Przejrzysty panel sterowania, że programowanie Robolinho® jest dziecinnie proste - Robolinho® kosi wtedy całkowicie automatycznie.

 

Kompatybilny z Amazon Alexa, IFTTT i AL-KO inTOUCH

Możesz wygodnie monitorować, obsługiwać i konfigurować modele Robolinho® z obsługą WiFi za pośrednictwem aplikacji AL-KO inTOUCH, Amazon Alexa i IFTTT oraz łączyć je z innymi inteligentnymi urządzeniami.

 

Wyrafinowana technologia

Dzięki kompaktowej konstrukcji i inteligentnemu sterowaniu Robolinho® radzi sobie również z wąskimi przejściami o szerokości co najmniej 60 cm. Rozpoznaje przeszkody, omija je niezależnie i zawsze wraca do stacji bazowej na czas w celu ponownego ładowania.,

 

Czyste rozwiązanie

Podwójny system noży do koszenia zmniejsza zabrudzenia w obudowie, zapewnia doskonałe cięcie i rozwiązuje problem magazynowania i utylizacji ściętej trawy. Dzięki naprzemiennemu obrotowi w lewo i w prawo noże pozostają ostre dwa razy dłużej.

 

Zdolność wspinaczki

Robolinho® jest w stanie wspiąć się na dużą odległość dzięki mocnemu napędowi i profilowanym kołom, które zapewniają świetną przyczepność. Z łatwością radzo sobie z nachyleniami do 45%.

 

Niezależnie od pogody

Wbudowany w czujnik deszczu w zautomatyzowanych robotach solo by AL-KO daje Ci wybór: koszenie w deszczu lub zaprzestanie koszenia podczas opadów.

 

We właściwej mierze

Regulacja wysokości koszenia jednym ruchem ręki - nieskomplikowana i szybka.

 

Jedź do domu

Koszenie można w każdej chwili przerwać, naciskając przycisk home lub korzystając z aplikacji AL-KO inTouch. W takim przypadku kosiarka zautomatyzowana wraca do stacji bazowej. Gdy poziom naładowania akumulatora spada, również wtedy jedzie do swojej stacji bazowej. Technologia litowo-jonowa zapewnia szybkie ładowanie bez efektu pamięci i długą żywotność akumulatora.

 

Wyprofilowane koła

Mocna trakcja w standardzie: dwa napędy z mocna wyprofilowanymi kołami zapewniają mały promień skrętu i doskonałą przyczepność.

 

 

Modele - AL-KO

Robolinho® 500 E, 500 W i 500 I
Robolinho® 500 kosi trawniki o powierzchni do 500 m² w pełni automatycznie i bezpiecznie. Jego niska waga i duża zwrotność, nawet w wąskich przejściach od 60 cm, zapewniają wysoką wydajność koszenia. Dzięki wyprofilowanym kołom napędowym radzi sobie nawet z nachyleniami do 45%. Dzięki połączeniu za pomocą WiFi robota z aplikacją AL-KO inTouch Robolinho® 500 W można wygodnie obsługiwać również za pomocą smartfona lub zegarka.

Robolinho® 700 E, 700 W i 700 I

Robolinho® 700 kosi trawniki o powierzchni do 700 m². Dzięki dużemu prześwitowi bez problemu poradzi sobie z wyższą i gęstą trawą. Robot koszący wyposażony w dwa noże o szerokości koszenia 22 cm zapewnia efektowną pracę podczas koszenia trawy. Dzięki wbudowanemu czujnikowi deszcze możesz wstrzymać pracę Robolinho®, gdy zacznie padać.

Robolinho® 1100 i 1100 I
Dzięki kolorowym wymiennym osłonom Robolinho® 1100 nie tylko ożywi Twój ogród, ale także niezawodnie zadba o trawniki do powierzchni do 700 m². Technologia podwójnych ostrzy zawsze zapewnia naturalne nawożenie trawnika, ponieważ ścinki trawy są drobno siekane bezpośrednio w obudowie robota i wdmuchiwane z powrotem do trawnika. Możliwość połączenia robota z aplikacją AL-KO inTouch jest dostępna w Robolinho® 1100 l.

 

Robolinho® 1150 W

Nowa kosiarka zautomatyzowana Robolinho® 1150 W osiąga imponującą wydajność powierzchniową do 1000 m² i jej potężny akumulator pozwala na koszenie, aż do 100 minut zanim robot będzie musiał wrócić do swojej stacji ładującej. Jego czujniki bezpieczeństwa chronią przed obrażeniami i kradzieżą. Dzięki modułowi WLAN możesz z łatwością obsługiwać go smartfonem lub zegarkiem za pomocą aplikacji AL-KO inTouch, gdy nie ma Cie w pobliżu robota. 


Robolinho® 1200 E i 1200 W
Robolinho® 1200 jest idealny do pielęgnacji trawników o powierzchni do 1200 m² i złożonych ogrodów. Jego szerokość koszenia robocza wynosi 23 cm i praktyczny czujnik deszczy, dzięki czemu można opcjonalnie zatrzymać program koszenia, gdy zaczyna padać deszcz. Sześć indywidualnie regulowanych punktów początkowych sprawia, że jest to idealna kosiarka zautomatyzowana do złożonych ogrodów. W porównaniu do Robolinho® 700 kosi ponad dwa razy dłużej bo aż 140 minut. Robolinho® 1200 W można oczywiście sterować również za pośrednictwem aplikacji w ruchu.

 

Robolinho® 2000 W
Robolinho® 2000 to najsilniejszy członek Robolinho i radzi sobie z ogromnymi trawnikami o powierzchni do 2000 m². Dziewięć punktów początkowych można ustawić indywidualnie, dzięki czemu można łatwo dotrzeć nawet do odległych obszarów ogrodu, a nawet wąskich przejść od szerokości 60 cm. Dzięki wydajnemu akumulatorowi kosi jednorazowo nawet przez 240 minut. Oczywiście Robolinho® 2000 W również można sterować za pomocą smartfona, tabletu lub zegarka.


Robolinho® 3100 i 3100 I
Robolinho® 3100 kosi trawniki do powierzchni 1200 m² w pełni automatycznie i bezpiecznie. Oprócz technologii podwójnego noża w standardowym wyposażeniu urządzenie posiada również czujnik deszczu oraz możliwość dowolnego wyboru dziewięciu różnych punktów startowych. Nawet trudno dostępne miejsca w ogrodzie są zawsze perfekcyjnie skoszone. Robot koszący może również pracować z drugą stacją bazową na osobnym trawniku. Ponadto ma możliwość łączenia z aplikacją AL-KO inTouch oraz innymi inteligentnymi urządzeniami.


Robolinho® 4100 i 4100 I
Największy członek rodziny Robolinho® - imponuje swoją maksymalną powierzchnią pracy, która wynosi do 2000 m² oraz wyjątkowo wydajnym i przyjaznym dla środowiska sposobem pracy. Mocny napęd, dobra przyczepność kół i duży prześwit również gwarantują automatyczną pracę najwyższej jakości. Obsługa jest wygodna dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD, a regulacja wysokości koszenia jest elektroniczna za pomocą przycisku. Ponadto ma możliwość łączenia z aplikacją AL-KO inTouch oraz innymi inteligentnymi urządzeniami.

 

Najważniejsze cechy w skrócie:

Obsługa
I Ręczne uruchamianie i zatrzymywanie
I Ręczne wyszukiwanie stacji bazowej
I Sterowanie głosowe za pomocą systemu Amazon Alexa
I Łączność z innymi inteligentnymi urządzeniami i usługami internetowymi za pomocą interfejsu IFTTT
I Udostępnianie Robolinho® innym, gdy jesteś przez dłuższy czas nieobecny
I Wysyłanie raportów serwisowych bezpośrednio do sprzedawcy

Konfiguracja
I Podręcznik instalacji z instrukcjami krok po kroku
I Ustawienie programów i czasów koszenia
I Ustawianie punktów startowych
I Włączanie i wyłączanie czujnika deszczu
I
Przypisanie indywidualnych pseudonimów dla swojego Robolinho®
I Aktualizuj Robolinho® dzięki aktualizacjom oprogramowania

Informacje o statusie
I Wyświetlanie aktualnej aktywności (np. podczas pracy lub podczas ładowania)
I Zgłaszanie usterek poprzez wiadomości e-mail, SMS lub powiadomienia jeśli wystąpi problem z urządzeniem
I Wyświetlanie aktualnego poziomu naładowania akumulatora
I Informacje o następnej porze koszenia lub pozostałym czasie do końca koszenia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl