Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Promocja
Bezpieczne zakupy

✔️  Różne formy płatności

✔️  Szybki zwrot pieniędzy

✔️  Szyfrowane dane i transakcje

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Hydrofory

Hydrofor AL-KO HW 3600 Easy Hydrofor AL-KO HW 3600 Easy
Producent: AL-KO
Cena: 786,00 zł (netto: 639,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hydrofor AL-KO HW 4000 FCS Comfort Hydrofor AL-KO HW 4000 FCS Comfort
Producent: AL-KO
Cena: 1 395,00 zł (netto: 1 134,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hydrofor AL-KO HW 4500 FCS Comfort Hydrofor AL-KO HW 4500 FCS Comfort
Producent: AL-KO
Cena: 1 542,00 zł (netto: 1 253,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hydrofor AL-KO HW 5000 FMS Premium Hydrofor AL-KO HW 5000 FMS Premium
Producent: AL-KO
Cena: 1 962,00 zł (netto: 1 595,12 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zalety domowych automatów wodnych
 
 

Wszystko w jednym

Przydomowa instalacja zasilająca w wodę AL-KO łączy w sobie zalety pompowych wodociągów domowych i automatycznych domowych instalacji wodociągowych: w pełni automatyczną pracę, elektroniczny monitoring i niskie zużycie energii.

 

Ekonomicznie i w pełni automatyczne

Niski pobór mocy, ponieważ przydomowe instalacje pobierają mniejsze ilości wody z sieci wodociągowej. Jest to wspierane przez opcjonalny tryb ECO, w którym pompa pracuje jeszcze bardziej ekonomicznie i wydajnie.

 

Monitorowanie ciśnienia

Inteligentne, elektroniczne sterowanie nie tylko monitoruje pracę domowych wodociągów za pomocą zabezpieczenia przed suchobiegiem, ale także regularnie sprawdza, czy w zbiorniku ciśnieniowym jest wystarczające ciśnienie oraz ilość powietrza, zapewniając tym samym większą niezawodność i trwałość eksploatacyjną.

 

Inteligentna kontrola

Inteligentne sterowanie elektroniczne z regulacją przepływu monitoruje pracę domowych wodociągów przez całą dobę, zapewniając tym samym optymalną ochroną pompy przed suchobiegiem. Jeśli nie ma wody, pompa jest natychmiast wyłączana - dzięki temu pompa się nie nagrzewa i nie zepsuje.

 

Wszystko na widoku

System pomiaru przepływu pokazuje wszystkie informacje takie jak: natężenie przepływu lub ciśnienie na cyfrowym wyświetlaczu. Oznacza to, że aktualny stan pracy można zawsze odczytać i w razie potrzeby, łatwo zmienić.

 

Czysta sprawa

Bardzo duży, wbudowany filtr w rozmiarze XXL (modele Comfort i Premium) optymalnie chroni pompę i zawór przeciwzwrotny przed zanieczyszczeniem, gwarantując w ten sposób niezawodną pracę. W celu wyczyszczenia i wymiany, filtr można łatwo wyjąć bez wyjmowania jednostki ssącej.

 

Cicha praca

Przydomowa instalacja zasilająca w wodę HW 6000 FMS Premium zamontowana na stałe w domu lub piwnicy nie tylko zapewnia stałe ciśnienie, ale także automatyczne załączanie podczas czerpania wody - dodatkowo pracuje bardzo cicho, jej maksymalny poziom hałasu podczas pracy wynosi 73 dB(A).

 

Wydajność i oszczędność

Pompa HW 6000 FMS, której sprawność wynosi ponad 30%, jest bardzo wydajna i energooszczędna. Dodatkowo zużycie energii można zmniejszyć o 15% poprzez przełączenie na tryb Eco-Mode.

 

Wydajność w każdej sytuacji

5-stopniowa technologia przenośnika w HW 6000 FMS umożliwia maksymalny przepływ 6000 l/h. Działanie jest monitorowane przez inteligentne sterowanie elektroniczne, które wraz ze zintegrowaną ochroną przed suchobiegiem gwarantuje długą żywotność pompy.

 

Hauswasserwerk | AL-KO Hauswasserwerk im Einsatz

 

Hydrofor - co to jest?

Wodociąg domowy, czyli hydrofor, to efektywne rozwiązanie zużycia wody, a przy tym wkład w ochronę środowiska. Pompy tłoczą wodę do domu z cysterny, studni lub z beczki, gdzie zbiera się deszczówka, nawet na wysokość 60 metrów. Hydrofor to skuteczne rozwiązanie problemy wody użytkowej i jednocześnie wkład w ochronę środowiska. Filtr XXL i zawór zwrotny chronią urządzenie i przewody przed osadem kamienia. Sprawdź sam!

Hydrofory Premium
| Z wyświetlaczem elektronicznym
| Zintegrowany filtr wstępny XXL
| System pomiaru przepływu
|
Bardzo cicha praca

Hydrofory Comfort

| Zintegrowany filtr wstępny XXL
| System pomiaru przepływu
|
 Niezawodna, cicha praca

Hydrofory Classic
| Solidne, mocne, podstawowe hydrofory
| Szczególnie łatwy w montażu
| Bezobsługowy dzięki wytrzymałemu, solidnemu silnikowi
| Zawiera manometr, wyłącznik ciśnieniowy i kabel połączeniowy

 

Zalety hydroforu
 

Kompaktowy i mocny

Automatyczne instalacje wodociągowe do użytku domowego są sterowane elektronicznie i mają bardziej zwartą konstrukcję niż wodociągi domowe. Tłoczą przy stałym ciśnieniu bez wahań i dlatego są szczególnie przydatne.

 

Kompleksowa ochrona

Zintegrowane zabezpieczenie przed suchobiegiem skutecznie chroni pompę przed możliwymi uszkodzeniami w przypadku braku wody. Łatwy do czyszczenia filtr XXL zapewnia również optymalną ochronę przed zanieczyszczeniami.

 

Inteligentna kontrola

Inteligentne sterowanie elektroniczne z automatycznym sterowaniem monitoruje pracę instalacji wodociągowej przez całą dobę, zapewniając w ten sposób optymalną ochronę przed suchobiegiem. Jeśli nie ma wody, pompa jest natychmiast wyłączana.

 

Hauswasserautomat | AL-KO Hauswasserautomat im Einsatz

 

Domowy automat wodny - co to jest?

Inteligentne, elektroniczne sterowanie z automatycznym sterowaniem przez całą dobę monitoruje pracę domowej instalacji wodociągowej, zapewniając w ten sposób optymalną ochroną przed suchobiegiem. Jeśli nie ma wody, pompa jest natychmiast wyłączana - dzięki temu pompa nie nagrzewa się.

System wody użytkowej klasy Premium

Stałe ciśnienie i wyjątkowo cicha praca

System wody użytkowej klasy Comfort 
W pełni automatyczna obsługa, prosta instalacja

 

Hauswasserwerk und Hauswasserautomat | AL-KO Wasser sparen in Haushalt und Garten

 

Oszczędzanie wody stało się łatwe

Średnie zużycie wody na osobę w tym kraju wynosi około 120 litrów dziennie. Dodatkowe wykorzystanie wody deszczowej w ogrodzie i gospodarstwie domowym mogłoby zmniejszyć tę ilość o około 35/40 litrów dziennie.

Duża część wody jest wykorzystywana jako woda użytkowa (źródło: Statista):
| Kąpiel, prysznic i higiena osobista: 36 %
| Spłukiwanie toalety: 36 %
| Pranie: 12 %
| Mała firma: 9 %
| Ogród, sprzątanie, pielęgnacja samochodu: 6 %
| Mycie naczyń: 6 %
| Jedzenie i picie: 4 %

Zużycie można łatwo zmniejszyć o około 33% (toaleta i ogród) dzięki wykorzystaniu wody deszczowej.

 

Wykorzystanie wody deszczowej w domu
Zbieranie wody deszczowej w ogrodzie jest bardzo łatwe dzięki beczce na deszczówkę i pompie wodnej. Jest jednak kilka punktów, które należy wziąć pod uwagę podczas wykorzystywania wody deszczowej w domu:

| Używać wody deszczowej wyłącznie z odpowiednich powierzchni dachowych - pokrycia wykonane z miedzi i cynku są uważane za nieodpowiednie ze względu na rozpuszczalne i nierozpuszczalne związki metali

| Należy zainstalować zbiornik na wodę w odpowiednim miejscu, gwarantując temperaturę przechowywania wody poniżej 18 °C. Pojemność wody w typowych zbiornikach na wodę deszczową wynosi od 2 000 litrów do 10 000 litrów, głównie w podziemnych zbiornikach wykonanych z betonu lub tworzywa stucznego.

| Dokładnie przefiltruj wodę przed jej przechowywaniem, aby zapewnić trwałą dobrą jakość wody. Typowe warianty to filtry do rur spustowych, filtry zbiorcze lub filtry zainstalowane w zbiorniku.

| Ścisłe oddzielenie instalacji wody pitnej i deszczowej - to jedno z najważniejszych podstawowych wymagań. Aby uniknąć pomylenia linii, istnieje obowiązek oznaczenia przewodów wody. Dodatkowo krany do deszczówki muszą być oznaczone etykietą "nie nadaje się do picia".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl